STATYSTYKI & WSPÓŁPRACA
Bijum.pl to miejsce, w którym poruszam tematy związane głównie z pielęgnacją włosów, twarzy i ciała. Moją raczkującą wciąż pasją są kosmetyki kolorowe, ogrom radości stwarza mi także tworzenie własnych mieszanek za pomocą półproduktów. Dzielę się wycinkami ze swej codzienności, a jako klasyczna estetka i (nie tylko) kosmetyczna sroka kocham wszystko, co piękne. :)


Blog powstał w lutym 2014 roku. Jest to strona w sieci jakich wiele, jej największym atutem są jednak Czytelniczki. :) Przez niespełna dwa lata udało mi się zainteresować i zatrzymać przy sobie na dłużej grupę naprawdę kochanych, inteligentnych i ciekawych świata Kobietek, z którymi chętnie wymieniam poglądy i doświadczenia.

Z szacunku dla nich nie jestem zainteresowana testowaniem próbek, których zużycie nie pozwala na wyrobienie sobie rzetelnej opinii na temat produktu. Nie przystanę także na warunki współpracy blokujące jakkolwiek  możliwość wyrażania mojego subiektywnego zdania.

Z przyjemnością podejmę się współpracy na jasnych, odpowiadających obu stronom warunkach. Jestem otwarta na różnorodne propozycje; testowanie produktów, posty inspirowane, konkursy dla czytelników, bannery reklamowe. Chętnie zrobię z Państwem coś kreatywnego, innego... pięknego. :) 


Do tej pory testowałam: 
  • Płyn do higieny intymnej - Biały Jeleń -> recenzja
  • Spray i krem na komary - Foresta -> recenzja
  • Olivia Garden Supreme Combo - szczotka do włosów - Hairstore.pl -> recenzja 
  • Anna Cosmetics - kosmetyki do pielęgnacji włósów -> recenzja 
  • Garnier Fructis - Gęste i zachwycające -> recenzja 
  • Il Salone, szampon i odżywka -> recenzja: 1, 2
  • Vita Liberata - samoopalacz do ciała -> recenzja 
  • Pharma Nord - BioSelen + Cynk -> recenzja W ubiegłym miesiącu blog został wyświetlony 11 470 razy, odwiedziło mnie przeszło 2 900 Unikalnych Użytkowników. 

Zapraszam do kontaktu! bubijum@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! To ogromna nagroda i motywacja! :) Bardzo proszę - jeśli komentujesz jako Anonim, podpisz się. Fajnie wiedzieć, kto poświęca mi czas na zostawienie po sobie paru słów. :)

Na pytania odpowiadam bezpośrednio pod postami. Jeśli zależy Ci na szybkiej odpowiedzi - pisz śmiało na bubijum@gmail.com! :)Komentarze służące tylko reklamie są usuwane. Wklejanie linków jest zbędne.

Linkin