Kim jestem?
Mam na imię Agnieszka, ale Ty pewnie znasz mnie jako Bijum. Od lutego 2014 roku prowadzę bloga, na którym mam przyjemność Cię gościć. :)


Mam 20 lat, choć mentalnie jestem ponoć dawno po trzydziestce. Miłośniczka książek, ciszy i świętego spokoju, kubka wielkiej kawy i Milki z orzechami. Obecnie moją największą pasją jest rozwój miejsca, w którym się znajdujesz. Blogowanie pozwoliło mi połączyć dotychczasowe zainteresowania i odkryć zupełnie nowe. :) Od dziecka po cichu marzę o pisaniu, od zawsze było we mnie coś z artystycznej duszy.

Zachwycam się wszystkim, co piękne. Godzinami mogę rozcierać cienie, a chwytając pędzle w dłoń czuję się jak malarz przy płótnie. Równie wiele radości sprawia mi pisanie dla Was o tym, co przydatne, zaskakujące i ciekawe.


Mam nadzieję, że miło spędzasz tutaj czas!

Pozdrawiam, 
BijumBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! To ogromna nagroda i motywacja! :) Bardzo proszę - jeśli komentujesz jako Anonim, podpisz się. Fajnie wiedzieć, kto poświęca mi czas na zostawienie po sobie paru słów. :)

Na pytania odpowiadam bezpośrednio pod postami. Jeśli zależy Ci na szybkiej odpowiedzi - pisz śmiało na bubijum@gmail.com! :)Komentarze służące tylko reklamie są usuwane. Wklejanie linków jest zbędne.

Linkin