wtorek, 2 czerwca 2015

176. Podsumowanie wiosennego zapuszczania włosów.


Wczoraj zakończyła się akcja wiosennego zapuszczania zorganizowana przez naszą kochaną i nad podziw skrupulatną Ewę z wlosynaemigracji.eu. :) Przyszedł więc czas na podsumowanie tego, ile centymetrów udało mi się wyhodować i czego w tym czasie używałam. :) 
 • Luty: + 2 cm, długość: 63 cmPierwszy miesiąc akcji i wielki zapał do wcierania. Używana wcierka: Joanna Rzepa (dwie butelki), wypadanie ograniczone, suplementacji brak, jak i w przypadku pozostałych miesięcy. 
 • Marzec: + 2 cm, długość: 65 cm


Zmiana wcierki, do akcji wkroczył Seboradin Niger (recenzja na dniach).  • Kwiecień: + 2 cm, długość 65 cm*Na początku kwietnia pokusiłam się o podcięcie ostatnich dwóch centymetrów włosów maszynką (post o podcięciu - klik). Do końca miesiąca udało mi się jednak wyhodować kolejne dwa centymetry, wróciłam więc do długości z końca marca - stąd gwiazdka. Wcierka: Seboradin Niger • Maj: + 1 cm, długość: 66 cm 


W minionym miesiącu skończył się Seboradin, nie zastąpiłam go nową wcierką. Dopadło mnie także wzmożone wypadanie, przyrost wyniósł jeden centymetr. 
W ciągu 4 miesięcy zapuszczania udało mi się wyciągnąć 7 dodatkowych centymetrów, z czego w rzeczywistości przybyło mi 5 (podcięcie). Czy jestem zadowolona? O tak! Bez akcji pewnie nie zmobilizowałabym się do regularnego wcierania, jeszcze raz więc dziękuję kochanej Ewie za porządnego kopniaka. :) Na zdjęciach prezentuje się to tak:Oba te zdjęcia są wykonane z ciut innej perspektywy, więc trudno je porównywać. Jeśli jednak za punkt odniesienia wziąć lewy łokieć na pierwszym zdjęciu i prawy łokieć na drugim wtedy widać, że faktycznie trochę ich przybyło. :) 

Najbardziej cieszy mnie to, że włosy przerzucone na przód wreszcie przekraczają magiczną barierę do piersi, która była moim wielkim marzeniem jakieś dwa lata temu, gdy włosy sięgały trochę za obojczyki. ;) 


A Wy, brałyście udział w akcji Ewy? Jeśli tak, koniecznie dajcie znać, ile centymetrów Wam przybyło! :) 21 komentarzy:

 1. Wow, dużo Ci urosły! Muszę też zacząć znowu używać wcierek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz piękne włosy ! zazdroszczę Ci długości ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana jak ty masz obcięte włosy ? Na półokrągło ? Pytam, bo podoba mi się zdjęcie po lewej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. super przyrost ;) pięknie sie prezentują ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Teraz to już masz je naprawdę długaśne!

  OdpowiedzUsuń
 6. zazdroszczę. Niestety ja od kilku miesięcy walcze z wypadaniem włosów, więc nie w głowie mi ich przyrost, a zatrzymanie na głowie : (

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę, że mamy takie same wyniki :) Ten maj w Krakowie jakiś cienki, u mnie też tylko +1cm.

  OdpowiedzUsuń
 8. Też czekam aż moje przekroczą tę magiczną linie ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękny wynik :) Włoski świetnie się prezentują :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo dobry wynik! Muszę zmierzyć swój, bo też podcinałam ^^

  OdpowiedzUsuń
 11. Pięknie urosły:) spróbuję tej wcierki seboradin kiedyś... Chociaż Joanna u mnie nie pomogła nic a nic:(

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetny wynik ;) ja już kończę zapuszczanie włosów ;) teraz mam swoją idealną długość ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. U mnie tak pięknie z przyrostem nie bylo, ale jak chcesz to możesz u mnie na blogu poczytać, też dodałam takie podsumowanie :) ogólnie to przybylo mi 5-5,5 cm, ale ścięłam 2, więc tylko lekko ponad 3 :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ale urosły! Ja się nie mogę przekonać do wcierek z alkoholem :(

  OdpowiedzUsuń
 15. Moje włosy rosną tak szybko, że nie potrzebuje żadnych akcji :) Ale Tobie gratuluję efektów! :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ale ładnie urosły ! :) ja wcieram teraz Jantar, zobaczymy czy coś da ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Swietny wynik Kochana, gratuluje :)! Ja z kolei bardzo dziekuje Ci za udzial w akcji :* Piekne wlosy, przyrost zdecydowanie widoczny :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! To ogromna nagroda i motywacja! :) Bardzo proszę - jeśli komentujesz jako Anonim, podpisz się. Fajnie wiedzieć, kto poświęca mi czas na zostawienie po sobie paru słów. :)

Na pytania odpowiadam bezpośrednio pod postami. Jeśli zależy Ci na szybkiej odpowiedzi - pisz śmiało na bubijum@gmail.com! :)Komentarze służące tylko reklamie są usuwane. Wklejanie linków jest zbędne.

Linkin